Ocak 12, 2016

Mühendislik Çözümleri

MES(Üretim Yürütme Sistemi)

Operasyonel mükemmellik, üretim takibi, duruş analizi, reçete yönetemi, performans ölçümleri için en özel çözüm.

VERİ TOPLAMA SİSTEMİ

Yüksek teknolojik araçları kullanarak makinalarınızdan verileri toplayan, bu verileri online olarak gösteren ve veri tabanına kaydeden, analizler ve raporlar hazırlayan, gelişmiş bir veri toplama sistemidir.

İŞ AKIŞI YÖNETİMİ

Süreçlerinizi; tutarlılık,verimlilik ve hesap verilebilirlik üzerine yapılandıran otomatik bir sistemle yönetmenize yardımcı olur.

BAKIM YÖNETİM SİSTEMİ

Üretim esnasında faaliyetlerin durmasına neden olan beklenmedik arızaları en alt düzeye indirmek için gerekli planlı ve önleyici bakımların organize edilmesini sağlar. Böylece kurum çapında faaliyetlerin verimlilik artışına katkıda bulunur.

ENERJİ YÖNETİMİ SİSTEMİ

Enerji Yönetim Sistemi, kuruluşların aksiyon planlarını oluşturmalarını sağlar, enerji tüketimini azaltmak için hedef belirlenmesini ve enerji performans göstergelerinin oluşturulmasını; enerji performansını geliştirmek için ise iyileştirme fırsatlarının belirlenmesini, önceliklendirilmesini ve kayıt altına alınmasını sağlamaktadır.

RAPORLAMA SİSTEMİ

İşletmelerin istedikleri periyotlar arasında durumlarını makro ve mikro boyutlarda incelemesi, önlemler planlaması, aksiyon listeleri hazırlaması, raporlama sistemlerinin güçlülüğüne bağlıdır. Anlık olarak farklı platformlardan erişilen raporlar işletmeler için hayat kurtarıcı nitelik taşımaktadır. Bu noktada ONAY BİLİŞİM TEKNOLOJİ rapor sistemlerinizi geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

MOBİL ÇÖZÜMLER

İnternet dünyası artık cepte ve çantada geziyor. Mobil cihazlar giderek daha çok kullanılıyor, bu cihazlara özel uygulamalar geliştiriliyor, internet alış veriş trafiği, sosyal medya kullanımı mobil ağırlıklı bir yapıya bürünüyor. Mobil evrende yerini alarak hizmet ağını genişletmek isteyen müşterilerimiz için android ve ios platformlarında özel uygulamalar geliştirerek hizmet vermek MaviPiksel'in temel görevlerindendir.